سلام ، به سایت شهرداری ورزنه  خوش آمدید.

ورزنه ، بلوار شهرداری ، شهرداری ورزنه
ایران ، اصفهان

مسئول ستاد نوروزی شهر ورزنه

 • بسمه تعالی

 •  
 •  

  نفس باد صبا مژده رسیدن بهاری نوین را می دهد، بهاری خجسته که پیغام آور حیات مجدد طبیعت است وشاخه های به شکوفه نشسته درختان شاهدی بهشتی بر این واقعه است .
  و اینک ورزنه، شهر فرشتگان سپیدپوش؛ در فصل نگارین بهار، شکوه وعظمت خود را تقدیم به قدوم مسافران عزیز نوروزی نموده است و بدیهی است که فراهم آوردن بستری مطمئن، امن و شاداب برای این عزیزان نیازمند مدیریتی کامل و همه جانبه می باشد.
  خدمتگزاران مردم در مجموعه شهرداری ورزنه با تمسک به پیامبر اکرم (ص) و ائمه معصومین(ع) سعی و همت در جهت فراهم آوردن شرایط و امکانات پذیرایی از مسافران عزیز به نحو احسن و اکمل را در سرلوحه فعالیت های خود قرار داده اند .
  ستاد نوروزی شهرداری ورزنه با مسوولیت و محوریت و برنامه‌ریزی شهرداری ورزنه با همکاری و هماهنگی کمیته‌های ستاد هماهنگی خدمات سفر بخش بن‌رود از جمله نیروی انتظامی، پلیس راهور، بخشداری بن‌رود ، سازمان آموزش و پرورش و هلال احمر و دیگر ارگانها انجام وظیفه خواهد نمود. با افزایش تعداد میهمانان نوروزی و همچنین بالا رفتن توقعات و انتظارات این گروه از مسافرین در ایام نوروز، دست اندرکاران امر می بایست بهتر از سال‌های گذشته درصدد ارائه خدمات بهتر و سرویس‌دهی بیشتر و اتخاذ تدابیر لازم باشند. با توجه به ابلاغ شهردار محترم و رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر شهر ورزنه، معاون خدمات شهری شهرداری ورزنه به عنوان جانشین رئیس ستاد نوروزی مسوول برنامه‌ریزی و هماهنگی کمیته‌های ستاد هماهنگی خدمات سفر شهر ورزنه در جهت ایفای وظایف ستاد می‌باشد. شهرداری ورزنه افتخاردارد تا گوشه‌ای ازبرنامه‌ها و اقداماتی که در این ایام برای رفاه حال بیشتر مسافرین نوروزی به مرحله اجرا درآمده را ارائه نماید. امید است این خدمات صادقانه مورد قبول حق تعالی، همشهریان و میهمانان نوروزی قرار گیرد.


  ستاد نوروزی شهر ورزنه

اخبار ستاد نوروزی

آگهی مناقصه خرید، حمل و پخش آسفالتآگهی مناقصه خرید، حمل و پخش آسفالت

آگهی مناقصه خرید، حمل و پخش آسفالت

پیام مهندس رضایی بمناسبت روز جهانی کارگرپیام مهندس رضایی بمناسبت روز جهانی کارگر

پیام مهندس رضایی بمناسبت روز جهانی کارگر

پیام تبریک حلول ماه مبارک رمضانپیام تبریک حلول ماه مبارک رمضان

پیام تبریک حلول ماه مبارک رمضان

آگهی مناقصه مرحله اول-نوبت اولآگهی مناقصه مرحله اول-نوبت اول

آگهی مناقصه مرحله اول-نوبت اول

اطلاعیه مهم در مورد تعطیلی بازارهای روز سطح شهراطلاعیه مهم در مورد تعطیلی بازارهای روز سطح شهر

اطلاعیه مهم در مورد تعطیلی بازارهای روز سطح شهر

کاهش ساعت کار ادارات استان اصفهان تمدید شدکاهش ساعت کار ادارات استان اصفهان تمدید شد

کاهش ساعت کار ادارات استان اصفهان تمدید شد